Detoxikace organismu za 14 dní | prodetox.cz

Očistěte své tělo za 14 dní

Detoxikační nápoj prodetox vám pomůže zbavit se odpadních látek v těle, vyčistí váš trávicí trakt a podpoří zdravé zažívání. Vyzkoušejte detoxikaci s prodetoxem.

Prodetox - přirozená detoxikace

Chodelka Peter, MSc

Prodetox představuje nejkompletnější a nejsilnější detoxikační směs na trhu. Snažili jsme se vytvořit produkt, který bude účinný, bude se jednoduše užívat a překvapí příjemnou chutí. Myslím si, že s prodetoxem jsme účel splnili.

Chodelka Peter, MSc
certifikovaný výživový poradce a jednatel společnosti eMarkest, s.r.o.

25 účinných látek

Detoxikace za 14 dní

Přinášíme zdraví již 11 let

Jak Vám vlastně prodetox pomůže?

Pusťte si video a za 40 vteřin se dozvíte jak detoxikovat vaše tělo

Video prodetox - detoxikační nápoj pro očistu Vašeho těla.

"Po určitých potravinách mám často nafouknuté břicho. Piju tento detoxikační nápoj dva týdny, každé ráno jeden sáček a musím říci, že mi proti nafouknutému břichu rozhodně pomohl.

Chutná mi, je srovnatelný s jakýmkoliv jiným džusem z a dobře se rozpouští.

Celkově bych tento nápoj doporučila."

Co říkají další zákazníci?

Ivana

Co v prodetoxu najdete?

LactoSpore®

Prověřená přátelská bakterie, která odolává kyselému prostředí žaludku a pomáhá správné funkci střev.

Caromin®

Přírodní plno spektrální karotenoidová směs, která zajišťuje ochranu těla ve formě antioxidantů.

Směs bylin

Prodetox obsahuje jedinečnou směs bylinných prášků a výtažků, které jsou známé pro své blahodárné účinky na funkci střev a při detoxikaci.

Prodetox

Přírodní vláknina

Přírodní rozpustná vláknina podporuje peristaltiku střev, napomáhá trávení a chrání trávící soustavu.

Montmorillonit

Přírodní jíl, který pohlcuje a váže toxiny a napomáhá jejich odplavení z těla. Pomáhá uklidnění střev a snižuje riziko zánětu.

Doprava od 49 Kč po celé ČR

Osobní odběr v Praze

Český distributor

Vyrobeno ve Velké Británii

Pro koho je prodetox vhodný?

Pro lidi, kteří se snaží zhubnout

Prodetox je vynikající doplňek stravy pro lidi, kteří začínají hubnout. Nejenže Vám pomůže dostat z těla až 3 kg toxinů a odpadních látek, ale především nastartuje proces hubnutí, zrýchlí metabolizmus a dodá Vám dostatečné množství vlákniny a energie, která je při hubnutí velice důležitá.

Pro lidi se špatným životním stylem

Pokud Vaše strava obsahuje hodně smažených a nezdravých jídel, pijete sladké nápoje a alkohol, nebo do sebe dostáváte příliš mnoho tuků, tak byste měli alespoň 1x ročně očistit své tělo. Detoxikace se také doporučuje pokud berete velké množství léků.

Pro vyčerpané a unavené lidi bez energie

Nesprávné stravování a oslabená funkce žaludku, střev a jater způsobuje úbytek energie. Organizmus jí využívá na podporu nefunkčních orgánů, ale ve zbytku těla chybí. Člověk se tak cítí vyčerpaně, a kvůli oslabení snáze podlehne nemocím. Prodetox aktivuje potřebné funkce, díky čemu získáte ztracenou sílu.

Často kladené dotazy

Jsou výsledky prodetoxu trvalé?

Prodetox Vaše tělo pročistí a detoxikuje. Pro trvalý efekt čistého těla je však nutné pozměnit své stravovací návyky a celkovou životosprávu. Jinak dojde k opětovnému zanášení organismu. Je tedy velmi vhodné upravit svůj jídelníček, zaměřit se zejména na zeleninu, luštěniny a neochucené kysané mléčné výrobky. Výhodou je, že po prodetoxu můžete v případě potíží kdykoliv sáhnout znovu. Prodetox je oporou při začátku očisty organismu.

Po jak dlouhé době zaznamenám první výsledky?

Tělo si na složení prodetoxu zvykne po 2 – 3 dnech. Zmizí pocit nafouklého břicha a tíhy, případně pálení žáhy. Celkově se budete cítit lehčí a nebudete stále myslet na bolesti a křeče. Pokud si to nevšimnete sami, okolí Vás upozorní na rozjasnění pleti. Dobré trávení zaručí i lepší náladu, což oceníte Vy, a zároveň Vaši blízcí.

O kolik dokážu zhubnout?

Jak jsme psali, prodetox napomáhá aktivovat oslabené nebo zablokované procesy spalování tuků. Pouze díky němu nezhubnete. Na to je nutné kromě změny stravy zařadit do života i pohyb. Na váze však účinek poznáte díky vyčištění těla. V těle totiž běžně nosíte až 3 kg odpadních látek, které byste jinak běžně nevyloučily. Prodetox Vás zbaví právě této zátěže.

Pomůže mi prodetox zhubnout?

Nepřímo ano. Orgány a tělesné funkce, které jsou zodpovědné za odbourávání tuku, přímo souvisí s mírou jejich znečištění. Pouze čisté tělo se dokáže úspěšně zbavovat tuku a v takovém případě to jde mnohem jednodušeji, než když je organismus dlouhodobě zanesený. Prodetox tedy skutečně hraje roli i při snaze zbavit se nadbytečných kil.

Je možné účinek prodetoxu navýšit?

Ano, neobejde se to však bez úpravy stravování. Navždy zapomeňte na mastné a sladké pokrmy. Vylučte cukrovinky, alkohol, polotovary, fastfoody a všechno to, o čem už dávno víte, že Vám škodí. I ten nejoblíbenější pamlsek se vždy dá nahradit zdravou alternativou. Závisí to však pouze od Vašeho odhodlání a sebezapření.

Prodetox máte doma do 2 pracovních dnů.

Nesedl Vám produkt? Vraťte nám ho!

Slevový kupón v každé objednávce