prodetox.cz | Časté dotazy

Často se nás ptáte

Význam detoxikace

Je detoxikace důležitá?

Ano, detoxikace organismu je přímo nezbytná. Dlouhodobé zanesení organismu způsobuje většinu známých nemocí a zdravotních komplikací.

Co mi hrozí, když očistu těla zanedbávám?

Negativní výsledky se projeví po celém těle. Nejdříve v trávicím traktu (zácpy, průjmy, plynatost, bolesti hlavy, zápach z úst, povlak na jazyku, oslabení zubů a dásní). Postupně se bakterie z trávicí soustavy rozšiřují do těla. Ohrožené je srdce, plíce, játra a další orgány, které jsou nejblíže ke střevům a žaludku. Vzniká riziko zánětů, alergií a otrav. Funkce orgánů časem slábne, čímž se opět zhoršuje celkový zdravotní stav.

Je znečištění pouze vnitřním problémem?

Každý problém uvnitř těla zaručeně vidět i navenek. Zanesená střeva přispívají ke kožním problémům (ekzémy, celulitida), oslabování a vypadávání vlasů a žloutnutí očí. Problematická začne být i pleť, která vypadá unaveně, staře a bez života. Vnitřně znečištěný člověk vypadá mnohem starší, než kdyby problém neexistoval!

Jaké jsou případy dlouhodobě opomíjené očisty organismu?

Roky ignorování svého zdravotního stavu se ještě nikdy neskončily dobře. Velmi časté je ucpání tlustého střeva, do kterého se musí chirurgicky zavést umělý vývod. Obrovské je i riziko rakoviny tlustého střeva, konečníku a ostatních součástí trávicí soustavy. Mezi další nepříjemnosti patří alergie, záněty, hemoroidy, parazity v těle, migrény a celkový pocit vyčerpanosti.

Co je tedy cílem detoxikace organismu?

Cílem je navrátit tělu jeho ztracenou vitalitu a energii. Obnovit oslabené procesy v těle a nastartovat všechny funkce. Ulevit trápením a bolestem, cítit se zdravě a vypadat mladší.

Je překyselení žaludku nebezpečné?

Ano je. Přemíra kyselých žaludečních šťáv zatěžuje žaludeční stěnu a působí na ni agresivně. Vzniká tak riziko zánětů a žaludečních vředů. Překyselení se projevuje i pálením žáhy a nechutenstvím.

Mám zácpu. Proč?

Zácpa vzniká nedostatečným trávením potravy, a také při konzumaci těžce stravitelných jídel (tučné maso, tučná jídla, pečivo apod.). Zácpu si člověk přivodí, pokud nemá v těle dostatek tekutin. Pitný režim je stejně důležitý pro správné trávení a vyprazdňování. Zácpa přetrvává až do chvíle, než se prostředí žaludku a střev nestabilizuje. Prodetox udržuje optimální trávení.

Mám průjem. Proč?

Průjem nejčastěji vzniká, když tělo vyhodnotí, že se v něm nacházejí škodlivé látky, nepříznivé bakterie nebo parazity. Řídkou stolicí vodnatého charakteru se snaží tyto škodliviny instinktivně vyplavit. Průjem přetrvává až do chvíle, než se trávicí trakt pročistí. Prodetox čištění urychlí.

Zjistím problém s trávením i ze stolice?

Ano, problém s trávením je možné pozorovat ve stolici. Zdravá stolice téměř nezapáchá. Toaletní papír po ní zůstává čistý. Střeva totiž přirozeně vylučují hlen, kterým je stolice obalená, a proto nezanechává znečištění na papíře. Není řídká ani příliš tuhá. Má jasně hnědou barvu. Příliš tmavá nebo žlutá stolice značí problém. Vylučování má být bezproblémové a rychlé. Žádný zbytečný tlak a hodiny strávené na toaletě. Zdravá stolice se ve vodě vznáší. Je to znak přítomnosti potřebné vlákniny, která jí nedovoluje klesnout ke dnu. Zdravá stolice téměř nezapáchá. Výrazný zápach je dalším z příznaků nesprávného stravování a zhoršeného trávení.

Složení

Pomůže mi prodetox ulevit od zdravotních problémů?

Prodetox kromě čištění trávicího traktu upravuje trávení tak, aby bylo schopno poradit si i s obtížněji stravitelnými složkami potravy. Doplňuje prospěšné bakterie, které jsou potřebné pro správnou funkci trávicího traktu. Zároveň optimalizuje vylučování žaludečních šťáv, aby žaludek a střeva nebyly překyselené. Škodliviny se z těla vyloučí přirozenou cestou a nebudou škodit.

Obsahuje prodetox prospěšné bakterie?

Ano, obsahuje je ve velkém množství. Jsou nezbytné pro správný trávicí proces a rozklad potravy. Jejich nedostatek se projevuje zácpou a problematickým vylučováním. Prodetox do těla dostane miliony bakterií, které se začnou sami množit. Ideální je podpořit jejich množení snědením alespoň jednoho jablka denně. Látky v něm obsažené jsou pro bakterie nejvhodnější potravou.

Jsem vegetarián/vegan. Neobsahuje prodetox živočišné složky?

Ne. V Prodetoxu není ani jedna složka živočišného původu.

Obsahuje prodetox nějaké nepovolené látky?

Ne. Prodetox je ohlášen na Ministerstvu zdravotnictví. Neobsahuje ani jednu složku, která by nemohla být součástí volně dostupného doplňku výživy. Výrobce má dlouholeté zkušenosti s výrobou doplňků výživy. Složení je tedy kombinované s ohledem na jeho maximální účinek a dodržení všech norem.

Užívání

Jak se prodetox užívá?

Doporučené užívání pro dospělé osoby je 1 dávka (sáček) denně a to alespoň 1 hodinu před prvním jídlem dne. Užívání si naplánujte na ráno, klidně ihned po probuzení. V případě potřeby lze užít 2 dávky denně (ráno a odpoledne). Nezapomínejte na dostatečný pitný režim. Ideálně tak, abyste vůbec nepociťovali žízeň. Lahvičku s čistou vodou mějte na stole celý den. Děti do 12 let užívají polovinu dávky 1 krát za den. V případě akutní potřeby je možné dávku zvýšit na 2 x 0,5 sáčku denně. Opět dbejte na to, aby dítě pilo dostatek tekutin.

V jakém poměru mám prodetox ředit vodou?

Obsah sáčku zalijte 0,2 až 0,25 l vlažné vody. Směs zamíchejte a ihned vypijte. Nenechávejte dlouho stát, aby se látky neusazovaly na dně sklenice. Případný zákal je přirozený pro charakter výrobku.

Mohu prodetox kombinovat s jinými léky?

Díky přírodnímu složení není problém kombinovat prodetox s léky nebo dalšími doplňky výživy. Upozorňujeme však, že užívání několika produktů s podobným složením je prakticky zbytečné, protože organismus přebytek účinných látek bez užitku vyloučí. Pokud užíváte nějaké specifické léky, poraďte se i s lékařem, který Vám je předepsal. Zná jejich přesné složení a případné účinky v kombinaci s prodetoxem.

Dá se prodetoxem předávkovat? Je návykový?

Ani jedna z přítomných účinných látek v prodetoxu není návykového charakteru. Přípravek je bezpečný. Případné předávkování se může projevit průjmem, kvůli čemuž nedoporučujeme překračovat uvedené dávkování.

Je problém, když zapomenu užít dávku?

Ne, žádný problém nevzniká. Doporučujeme však dávkování dodržovat, takže dávku můžete užít i v jiném denním čase. Na výsledném účinku se to však nijak vážně neprojeví.

Mohu při užívání prodetoxu pít a kouřit?

Tyto dva prohřešky zásadně nedoporučujeme. Alkohol obsahuje velmi mnoho kalorií, čímž přidává na váze. Kouření zase zanáší celý organismus nečistotami a zvyšuje riziko rakoviny. Pokud se chcete vydat na cestu celkové očisty těla, na cigarety a alkohol zapomeňte.

Má prodetox nějaký negativní účinek?

Po užití se může dostavit žízeň. Příčinou je zvýšená spotřeba vody v těle, která se snaží ředit stolici, aby se co nejrychleji a v co největší míře vyloučila z těla. Voda je nutná pro správnou činnost všech orgánů, které se na detoxikaci organismu podílejí. Nikdy proto nezapomínejte dodržovat pitný režim. Při běžné denní zátěži budou stačit 2 – 2,5 litru odstáté vody. Pokud sportujete nebo fyzicky těžce pracujete, pitný režim navyšte o další litr.

Od jakého věku mohu prodetox užívat?

Užívání prodetoxu se nedoporučuje dětem mladším 5 let. Jinak nemá žádné věkové omezení.

Doporučujete začít užívat i jiné prostředky?

Rozhodnutí je samozřejmě na Vás, ovšem složení prodetoxu kompletně pokrývá optimální dávku účinných látek. Utrácet peníze za další výrobky tedy není nutné. Za ušetřené peníze doporučujeme začít nakupovat kvalitnější a čerstvější potraviny, ideálně tuzemského původu a sezónního charakteru.

Výsledky

Jsou výsledky prodetoxu trvalé?

Prodetox Vaše tělo pročistí a detoxikuje. Pro trvalý efekt čistého těla je však nutné pozměnit své stravovací návyky a celkovou životosprávu. Jinak dojde k opětovnému zanášení organismu. Je tedy velmi vhodné upravit svůj jídelníček, zaměřit se zejména na zeleninu, luštěniny a neochucené kysané mléčné výrobky. Výhodou je, že po prodetoxu můžete v případě potíží kdykoliv sáhnout znovu. Prodetox je oporou při začátku očisty organismu.

Je možné účinek prodetoxu navýšit?

Ano, neobejde se to však bez úpravy stravování. Navždy zapomeňte na mastné a sladké pokrmy. Vylučte cukrovinky, alkohol, polotovary, fastfoody a všechno to, o čem už dávno víte, že Vám škodí. I ten nejoblíbenější pamlsek se vždy dá nahradit zdravou alternativou. Závisí to však pouze od Vašeho odhodlání a sebezapření.

Pomůže mi prodetox zhubnout?

Nepřímo ano. Orgány a tělesné funkce, které jsou zodpovědné za odbourávání tuku, přímo souvisí s mírou jejich znečištění. Pouze čisté tělo se dokáže úspěšně zbavovat tuku a v takovém případě to jde mnohem jednodušeji, než když je organismus dlouhodobě zanesený. Prodetox tedy skutečně hraje roli i při snaze zbavit se nadbytečných kil.

O kolik dokážu zhubnout?

Jak jsme psali, prodetox napomáhá aktivovat oslabené nebo zablokované procesy spalování tuků. Pouze díky němu nezhubnete. Na to je nutné kromě změny stravy zařadit do života i pohyb. Na váze však účinek poznáte díky vyčištění těla. V těle totiž běžně nosíte až 3 kg odpadních látek, které byste jinak běžně nevyloučily. Prodetox Vás zbaví právě této zátěže.

Po jak dlouhé době zaznamenám první výsledky?

Tělo si na složení prodetoxu zvykne po 2 – 3 dnech. Zmizí pocit nafouklého břicha a tíhy, případně pálení žáhy. Celkově se budete cítit lehčí a nebudete stále myslet na bolesti a křeče. Pokud si to nevšimnete sami, okolí Vás upozorní na rozjasnění pleti. Dobré trávení zaručí i lepší náladu, což oceníte Vy, a zároveň Vaši blízcí.

Praktické informace

Kolik stojí prodetox?

Zaváděcí cena balení na jeden měsíc (30 dávek) je 899 Kč. Zaváděcí cena je však časově omezena. Běžná cena je 1 099 Kč.

Jaká DPH se vztahuje na prodetox?

Prodetox je doplněk stravy. Na tyto výrobky se vztahuje snížená sazba DPH 15 %.

Poskytujete na prodetox nějaké slevy?

Cena prodetoxu klesá s počtem objednaných balení. Konkrétní ceny za více balení najdete v objednávkovém formuláři.

Kolik stojí poštovné?

Zásilka Balík do ruky Českou poštou stojí 69 Kč. Zásilka přepravní službou Intime stojí 49 Kč. Na Slovensko zasíláme Českou poštou za 99 Kč. Pokud jste z Prahy, Prodetox si můžete vyzvednout zdarma v sídle společnosti na adrese Olšanská 55/5, 130 00 Praha - Žižkov (administrativní budova – tram č. 9, 26). V takovém případě volejte cca 30 minut předem na číslo +420 608 360 380.

Jak mohu za prodetox zaplatit?

Platit můžete přímo poštovnímu doručovateli na dobírku nebo převodem na bankovní účet (případně PayU účet). Při platbě na dobírku odesíláme zboží následující pracovní den od zaevidování objednávky. Při platbě převodem na účet zboží odesíláme v pracovní den, kdy jsou peníze připsány na náš účet. Rychlost převodu záleží na Vaší bance.

Mohu při osobním odběru platit také v eurech?

Ano, mějte však připravenou přesnou částku. Euro běžně nedržíme. Cena se vypočítává dle aktuálního kurzu.

Mohu při osobním odběru platit kartou?

Litujeme. Jelikož nedisponujeme platebním terminálem, platba je možná pouze v hotovosti.

Co se stane, pokud mě kurýr nezastihne doma?

Zásilka bude uložena na poště, kde si ji můžete v odběrní lhůtě vyzvednout. Poštovní doručovatel Vás o uložení bude informovat. Kurýr se s Vámi spojí telefonicky, takže změnu místa doručení si můžete domluvit přímo s ním. Nezapomínejte do objednávky vždy uvést své telefonní číslo.

Je balení diskrétní?

Ano. Prodetox je zabalen v bílé kartonové krabičce. Uvedená je pouze adresa odesílatele a příjemce.

Obsahuje balení i fakturu?

Ano. Balení obsahuje daňový doklad, který zároveň slouží jako záruční list.

Zásilku jsem si objednal/-a, ale dosud mi nebyla doručena.

Pokud by Vám prodetox nebyl doručen do 3 pracovních dnů od odeslání objednávky, kontaktujte nás. Stav zásilky zjistíme v systému České pošty.

Dá se prodetox reklamovat?

Pevně doufáme, že k takovému scénáři nedojde. Pokud byste však z jakéhokoliv důvodu chtěli zboží vrátit, zašlete jej zpět k nám a peníze Vám budou zaslány v poměrné částce na účet. Osobně je možné zboží vrátit také, peníze budou však také zaslány na účet.

Seženu prodetox i jinde, než přes vaši stránku?

Prodetox si ojediněle objednávají i lékárny, ale obvykle je to pro konkrétního zákazníka. Obchody a lékárny běžně nedodávají. Prodetox tedy nejjednodušeji a nejlevněji seženete právě prostřednictvím naší stránky.

Prodetox máte doma do 2 pracovních dnů.

Nesedl Vám produkt? Vraťte nám ho!

Slevový kupón v každé objednávce