prodetox.cz | Časté dotazy

Často se nás ptáte

Složení

Jsem vegetarián/vegan. Neobsahuje prodetox živočišné složky?

Ne. V prodetoxu není ani jedna složka živočišného původu.

Obsahuje prodetox nějaké nepovolené látky?

Prodetox byl ohlášen na Ministerstvu zdravotnictví. Výrobce má dlouholeté zkušenosti s výrobou doplňků výživy. Složení je tedy kombinované s ohledem na jeho maximální účinek a dodržení všech norem.

Užívání

Jak se prodetox užívá?

Doporučené užívání pro dospělé osoby je 1 dávka (sáček) denně a to alespoň 1 hodinu před prvním jídlem dne. Užívání si naplánujte na ráno, klidně ihned po probuzení. V případě potřeby lze užít 2 dávky denně (ráno a odpoledne). Nezapomínejte na dostatečný pitný režim. Ideálně tak, abyste vůbec nepociťovali žízeň. Lahvičku s čistou vodou mějte na stole celý den. Děti do 12 let užívají polovinu dávky 1 krát za den. V případě akutní potřeby je možné dávku zvýšit na 2 x 0,5 sáčku denně. Opět dbejte na to, aby dítě pilo dostatek tekutin.

V jakém poměru mám prodetox ředit vodou?

Obsah sáčku zalijte 0,2 až 0,25 l vlažné vody. Směs zamíchejte a ihned vypijte. Nenechávejte dlouho stát, aby se látky neusazovaly na dně sklenice. Případný zákal je přirozený pro charakter výrobku.

Mohu prodetox kombinovat s jinými léky?

Každý doplněk stravy by jste měli ideálně konzultovat s vaším lékařem.

Mohu při užívání prodetoxu pít a kouřit?

Tyto dva prohřešky zásadně nedoporučujeme. Alkohol obsahuje velmi mnoho kalorií, čímž přidává na váze. Kouření zase zanáší celý organismus nečistotami a zvyšuje riziko rakoviny. Pokud se chcete vydat na cestu celkové očisty těla, na cigarety a alkohol zapomeňte.

Od jakého věku mohu prodetox užívat?

Užívání prodetoxu se nedoporučuje dětem mladším 5 let. Jinak nemá žádné věkové omezení.

Výsledky

Je možné účinek prodetoxu navýšit?

Ano, neobejde se to však bez úpravy stravování. Zapomeňte na mastné a sladké pokrmy. Vylučte cukrovinky, alkohol, polotovary, fastfoody a všechno to, o čem už dávno víte, že vám škodí. I ten nejoblíbenější pamlsek se vždy dá nahradit zdravou alternativou. Závisí to však pouze od vašeho odhodlání a sebezapření.

Praktické informace

Kolik stojí prodetox?

Cena balení na jeden měsíc (30 dávek) je 799 Kč.

Jaká DPH se vztahuje na prodetox?

Prodetox je doplněk stravy. Na tyto výrobky se vztahuje snížená sazba DPH 15 %.

Poskytujete na prodetox nějaké slevy?

Cena prodetoxu klesá s počtem objednaných balení. Konkrétní ceny za více balení najdete v objednávkovém formuláři.

Kolik stojí poštovné?

Zásilka Balík do ruky Českou poštou stojí 85 Kč. Zásilka přepravní službou DPD stojí 109 Kč. Na Slovensko zasíláme Českou poštou za 109 Kč. Pokud jste z Prahy, prodetox si můžete vyzvednout zdarma v sídle společnosti na adrese Olšanská 55/5, 130 00 Praha - Žižkov (administrativní budova – tram č. 9, 26). V takovém případě volejte cca 30 minut předem na číslo +420 608 360 380.

Jak mohu za prodetox zaplatit?

Platit můžete přímo poštovnímu doručovateli na dobírku nebo převodem na bankovní účet (případně PayU účet). Při platbě na dobírku odesíláme zboží následující pracovní den od zaevidování objednávky. Při platbě převodem na účet zboží odesíláme v pracovní den, kdy jsou peníze připsány na náš účet. Rychlost převodu záleží na vaší bance.

Mohu při osobním odběru platit také v eurech?

Ano, mějte však připravenou přesnou částku. Euro běžně nedržíme. Cena se vypočítává dle aktuálního kurzu.

Mohu při osobním odběru platit kartou?

Litujeme. Jelikož nedisponujeme platebním terminálem, platba je možná pouze v hotovosti.

Co se stane, pokud mě kurýr nezastihne doma?

Zásilka bude uložena na poště, kde si ji můžete v odběrní lhůtě vyzvednout. Poštovní doručovatel Vás o uložení bude informovat. Kurýr se s Vámi spojí telefonicky, takže změnu místa doručení si můžete domluvit přímo s ním. Nezapomínejte do objednávky vždy uvést své telefonní číslo.

Je balení diskrétní?

Ano. Prodetox je zabalen v bílé kartonové krabičce. Uvedená je pouze adresa odesílatele a příjemce.

Obsahuje balení i fakturu?

Ano. Balení obsahuje daňový doklad, který zároveň slouží jako záruční list.

Zásilku jsem si objednal/-a, ale dosud mi nebyla doručena.

Pokud by vám prodetox nebyl doručen do 3 pracovních dnů od odeslání objednávky, kontaktujte nás. Stav zásilky zjistíme v systému České pošty.

Dá se prodetox reklamovat?

Pevně doufáme, že k takovému scénáři nedojde. Pokud byste však z jakéhokoliv důvodu chtěli zboží vrátit, zašlete jej zpět k nám a peníze Vám budou zaslány v poměrné částce na účet. Osobně je možné zboží vrátit také, peníze budou však také zaslány na účet.

Prodetox máte doma do 2 pracovních dnů.

Nesedl Vám produkt? Vraťte nám ho!

Slevový kupón v každé objednávce