TOP 5 nejsilnějších detoxikačních přípravků

Hlavním účelem speciálních detoxikačních přípravků je podpora přirozených očistných procesů v lidském těle. Nabídka detoxikačních výrobků je vskutku pestrá a vybrat si opravdu účinný přípravek není vůbec snadné.

Abychom vám volbu usnadnili, prozkoumali jsme trh a vybrali jsme TOP 5 detoxikačních přípravků vhodných pro detoxikaci celého těla.

Porovnání 5 nejsilnějších detoxikačních přípravků

Tabulka obsahuje podrobné porovnání vybraných 5 detoxikačních přípravků. Pravidelným užíváním se zbavíte toxinů v těle, obnovíte normální funkce důležitých tělesných orgánů a budete cítit lépe a hlavně zdravěji.

Detoxikační přípravek Blendea SUPERGREENS obsahuje 4 zelené superpotraviny v BIO kvalitě: mladou pšenici, zelený ječmen, spirulinu a chlorellu. Jejich hlavní výhodou je vysoký obsah životně důležitých živin oproti běžným potravinám. Látky podporují normální činnost detoxikačních orgánu a posilují obranyschopnost organismu.

Například ječmen a pšenice podporují detoxikační procesy a vylučování škodlivých volných radikálů z těla ven. Pomáhají regenerovat buňky a přispívají k omlazení celého organismu. Očistu těla pozitivně ovlivňují také spirulina s chlorellou, které navíc brání ukládání tuků a zlepšují trávení jako takové.

​​​​Osobní zkušenost: Blendea SUPERGREENS mě zaujala především tím, že neobsahuje cukr, lepek ani laktózu. Vyzkoušela jsem ji a opravdu jsem se po několika dnech užívání začala cítit lépe. Nevhodná je akorát pro těhotné a kojící ženy a užívat by ji neměly ani děti do 3 let.

Líbí se nám

 • posiluje imunitní systém
 • zlepšuje zažívání
 • dodává energie
 • podporuje hubnutí
 • čistí pokožku
 • rychle se připravuje
 • má příjemnou chuť
 • díky slevovým kupónům lze koupit levněji


Nelíbí se nám

 cena - balení na 30 dní stojí 499 Kč 

Naše hodnocení

Trizones pro detoxikaci

NeoZen Trizones je speciální očistná kůra, která se postará o komplexní očistu organismu od toxinů, a to za 3 měsíce. 100% český výrobek obsahující složky přírodního původu zajistí detoxikaci organismu, dodá tělu energii a zmírní únavu, zlepší spánek a obnoví duševní rovnováhu. Výsledkem je příliv životní energie i zmírnění nejrůznějších zdravotních problémů.

S vývojem tříměsíční kůry NeoZen Trizones pomáhala uznávaná třebíčská bylinkářka Veronika Horáková. Za své znalosti vděčí nejen svým předkům, ale také knize o bylinách od rakouské bylinkářky Marie Treben.

3. fáze tříměsíční očistné kůry NeoZen Trizones:

 • 1. fáze: Detoxikace - z lidského organismu jsou vyloučeny parazité včetně larev a vajíček, plísně i bakterie a zároveň dochází k obnově střevní mikroflóry a zlepšení schopnosti vstřebávání zdravých látek.
 • 2. fáze: Harmonizace metabolismu - v této fázi se harmonizují metabolické funkce, což má pozitivní vliv i na snížení tělesné hmotnosti.
 • 3. fáze: Očista lymfatického systému - z organismu je odstraněna přebytečná voda a obnovují se funkce lymfatického systému.

Líbí se nám

 • vyloučení toxinů a škodlivých látek
 • obnovení zdravé střevní mikroflóry
 • podpora snižování tělesné hmotnosti
 • lepší kvalita spánku

nutné dbát na vyšší příjem tekutin

Naše hodnocení

Rabanon detoxikace

Bio Rabanon obsahuje 100% extrakt z přírodně pěstované černé ředkve bez užití umělých hnojiv a jiných chemických látek. Černá ředkev obsahuje spousty minerálů, zejména pak draslík, fosfor, hořčík, měď, síru, vápník a železo, které mají na lidské zdraví významný vliv.

Bio Rabanon podporuje detoxikaci organismu a obnovuje funkce všech detoxikačních orgánů, nejvíce pak jater a žlučníku díky obsažené silici raphanol.

Osobní zkušenost: Můj otec přípravek vyzkoušel na základě doporučení. Již delší dobu je trápily nepříjemné žlučníkové záchvaty. Poté, co začal Bio Rabanon v ampulkách užívat, potvrdil, že se jeho zdravotní stav zlepšil

Líbí se nám

 • podporuje přirozenou detoxikaci
 • obsahuje cenné minerály
 • chrání játra a žlučník
 • snižuje cholesterol
 • pomáhá při nadýmání

Nelíbí se nám

 horší stravitelnost 

ne zrovna příjemná chuť

Naše hodnocení

Aloe vera pro detoxikaci

Aloe Vera je bylina známá jako bohatý zdroj vitamínů a minerálů. ALLNATURE Aloe Vera představuje čistou a neředěnou šťávu, která se získává šetrným lisováním z vnitřních částí listů této prospěšné byliny. Díky tomu si zachovává maximální množství cenných látek.

Šťáva z Aloe Vera má pozitivní vliv na trávící soustavu. Dále snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Užívat ji mohou také alergici a diabetici. Aby bylo dosaženo nejsilnějších účinků, je třeba ji užívat 3krát denně vždy před jídlem.

Líbí se nám

 • zlepšení trávení
 • pozitivní vliv na pokožku
 • osvěžující chuť nápoje
 • dlouhá trvanlivost

Nelíbí se nám

 mírné riziko průjmu

Naše hodnocení

Top Natur Green trio pro detoxikaci

Poslední z doporučených přípravků Topnatur Green Trio obsahuje 3 zelené superpotraviny, a to chlorellu, spirulinu a zelený ječmen. Zelené superpotraviny jsou známé nadstandardním obsahem vitamínů a minerálních látek. Chlorella je významným zdrojem vitamínu A, který posiluje imunitní systém, spirulina tělu dodává vitamín B, bílkoviny a chróm a zelený ječmen je zase bohatý na měď.

Topnatur Green zlepšuje detoxikační schopnosti organismu, snižuje míru únavy, urychluje metabolismus a zvyšuje obranyschopnost organismu. Navíc má antioxidační účinky a podporuje hubnutí. Mizí únava, lepší se trávení.

Líbí se nám

 • dobrá cena
 • lepší trávení
 • podpora detoxikace
 • více energie

Nelíbí se nám

 až 6 tablet za den

Naše hodnocení

Srovnávací tabulka TOP detoxikačních produktů

Pořadí

Název

Frekvence

1 dávka

Výdrž balení

Cena balení

Cena dávky

1.

1X denně

1 lžička = cca 3g

30 dní

499 Kč

16,60 Kč

2.

NeoZen Trizones

1X denně

2-6 tablet

3 měsíce

1 495 Kč

16,60 Kč

3.

VITADIET Bio Rabanon

1X denně

2 ampule = 20ml

10 dní

250 Kč

25 Kč

4.

Allnature Aloe Vera

3X denně

20-50ml

3-8 dní

180 Kč

7,20-18 Kč

5.

Topnatur Green Trio

2X denně

3 tablety

3 měsíce

330 Kč

3,55 Kč

FAQ - na co se nás ptáte nejčastěji?

Co znamená detoxikace organismu?

Jedná se o přirozený proces, který v lidském organismu probíhá i bez naší aktivní účasti. Příliv škodlivých látek se však v důsledku znečištěného životního prostředí a nezdravého způsobu života neustále zvyšuje, a proto je vhodné detoxikaci podpořit jak zdravějším životním stylem, tak i pomocí detoxikačních přípravků.

Jaký má detoxikace smysl?

Nejlepší detoxikace je přirozená detoxikace. To znamená zdravý a vyvážený jídelníček, dostatek pohybové aktivity a co nejméně stresu. Pokud se nedaří, lze očistu organismu podpořit užíváním účinných přípravků určených přímo pro detox.

Jak vybrat účinný detoxikační přípravek?

Nejprve je třeba identifikovat příčiny problémů. Je to špatné trávení, častá únava a žádná energie nebo se vám zhoršila pleť a trápí vás akné a vyrážky? Na základě toho si můžete vybrat přípravek, který odstraní konkrétní příčinu, nebo zvolíte přípravek působící celostně. Detoxikace celého organismu obnoví funkce a nastolí potřebnou rovnováhu.

Kde je možné detoxikační přípravky zakoupit?

Detoxikační přípravky nevyžadují předpis a běžně jsou k sehnání v obchodech se zdravou výživou, v lékárnách a speciálních e-shopech. Pozor si dávejte na přípravky nabízené přes pochybné stránky, které slibují zázračné výsledky. Pokud k přípravku nejsou k dispozici informace o složení, výrobci a dodavateli, raději se zaměřte na jiný přípravek.

Jak dlouho detoxikace organismu probíhá?

To je různé. Některé detoxikační kůry trvají pár dní, jiné týdny a další měsíce. Některé přípravky je zase možné užívat dlouhodobě. Mezi takové patří i vítěz našeho testu Blendea SUPERGREENS. Očistit organismus nelze během jednoho dne. Aby byla detoxikace důkladná, je nutné dát detoxikačním přípravkům čas.

Má zdravý životní styl vliv na detox?

Ano a to velmi zásadní. Dlouhodobě nezdravý způsob život tělo doslova zásobuje toxiny. Naopak zdravý životní styl přirozenou schopnost detoxikace podporuje. A proto, budete-li žít zdravěji, budete se cítit lépe a zdravěji. Potravinové doplňky vaši snahu ještě více posílí. Samy o sobě však nemají zázračné účinky.

Vítěz testu